ADE-1503PLMデータシート,回路,機能
ADE-1503PLM Datasheet PDF
メーカー包装説明PDF温度
YCL15 Watts single output external adapter. Output voltage 15V. Output current 0mA (min), 1000mA (max). ADE-1503PLM PDF